Արցախի սահմաններն անառիկ են, իսկ բանակն էլ ավելի հզորացնելուն միտված մեր ջանքերը տարեցտարի միայն բազմապատկվելու են. Արայիկ Հարությունյան
29/06/2020 10:17
Այսօր այցելել եմ մեր հանրապետության հարավ-արևելյան սահման, ծանոթացել առաջնագծում իրականացվող կահավորման ու նոր զինատեսակներով համալրման աշխատանքներին և այդ ուղղությամբ բանակի հրամկազմին տվել նոր ցուցումներ, Facebook-ում գրել է Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը։
«Քաջատեղյակ լինելով հակառակորդի տրամադրվածությանն ու նկրտումներին՝ հավաստիացնում եմ, որ Արցախի սահմաններն անառիկ են, իսկ բանակն էլ ավելի հզորացնելուն միտված մեր ջանքերը տարեցտարի միայն բազմապատկվելու են» , - գրել է Հարությունյանը։

Границы Арцаха неприступны, а наши усилия по усилению армии с каждым годом будут только умножаться – Араик Арутюнян
29/06/2020 10:57
Сегодня я посетил юго-восточную границу нашей республики, ознакомился с работами по оснащению передовой и пополнению новыми вооружениями, а также дал поручения командному составу армии, написал на своей странице в Facebook президент Республики Арцах Араик Арутюнян.
«Будучи хорошо осведомлен о настроениях и стремлениях противника, заверяю, что границы Арцаха неприступны, а наши усилия по усилению армии будут с каждым годом только умножаться», - написал Араик Арутюян.