Պարզվել են շրջանակներ, որոնք կորոնավիրուս չլինելու վերաբերյալ քարոզչություն են ծավալել և շարունակում են ծավալել. Փաշինյան (Տեսանյութ)
05/08/2020 18:58
Պարզվել են շրջանակներ, որոնք կորոնավիրուս չլինելու վերաբերյալ քարոզչություն են ծավալել և շարունակում են ծավալել, ի պատասխան Aysor.am-ի հարցի՝ ճեպազրույցի ժամանակ ասաց ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը:
«Այլ հարց է, թե նրանց արարքն այսօրվա օրենսդրության տեսակետից ինչ սանկցիաներ և գործողություներ է առաջացնում: Մենք այդ ամեն ինչը վերլուծում ենք», - ասաց Նիկոլ Փաշինյանը:

Установлены круги, которые пропагандировали и продолжают пропагандировать, что коронавируса не существует – Пашинян
05/08/2020 19:38
Установлены круги, которые пропагандировали и продолжают пропагандировать, что коронавируса не существует, заявил сегодня на брифинге премьер-министр Армении Никол Пашинян в ответ на вопрос Aysor.am.
«Иной вопрос, какие санкции и действия вызывает их поступок с точки зрения сегодняшнего законодательства. Мы анализируем все это», - сказал Никол Панинян.