Այսօրվանից ստացանք հանրային վստահության ավելի ցածր մակարդակ ունեցող ՍԴ, քան մինչև հեղափոխությունը. Նավասարդյան
15/09/2020 16:35
Երևանի մամուլի ակումբի նախագահ Բորիս Նավասարդյանը  ֆեյսբուքյան գրառում է արել՝ ՍԴ-ում ստեղծված իրավիճակի վերաբերյալ:
«Արձանագրում ենք, որ Սահմանադրական դատարանի շուրջ վերջին երկու տարիների ընթացքում ծավալված զարգացումների արդյունքում այսօրվանից ստացանք հանրային վստահության ավելի ցածր մակարդակ ունեցող ՍԴ, քան՝ մինչև հեղափոխությունը», - գրել է նա

С сегодняшнего дня уровень доверия к Конституционному суду ниже, чем до революции – Борис Навасардян
15/09/2020 17:09
Председатель Ереванского пресс-клуба Борис Навасардян опубликовал на своей странице в Facebook запись о создавшейся в Конституционном суде ситуации.
«Констатируем, что в результате развернувшихся в течение двух последних лет развитий вокруг Конституционного суда с сегодняшнего дня у нас есть Конституционный суд, уровень доверия к которому более низкий, чем до революции», - написал Борис Навасардян.