Առաջիկայում Հայաստանում սպասվում են լրջագույն քաղաքական զարգացումներ, որտեղ «Հայրենիք» կուսակցությունն ունենալու է առանցքային դեր․ Արթուր Վանեցյան (Տեսանյութ)
19/09/2020 10:41
«Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը մի քանի տասնյակ քաղաքացիների անդամատոմսեր է հանձնել։  Ողջունելով կուսակից ընկերներին՝ Արթուր Վանեցյանը նկատել է, որ յուրաքանչյուր նոր անդամը նոր ուժ է տալիս քաղաքական միավորին, իսկ այդ առումով «Հայրենիք»-ն ամեն օր է ուժեղանում։
Անդրադառնալով ներքաղաքական իրադարձություններին՝ Արթուր Վանեցյանը նշել է, որ առաջիկայում Հայաստանում սպասվում են լրջագույն քաղաքական զարգացումներ, որտեղ «Հայրենիք» կուսակցությունն ունենալու է առանցքային դեր։
Արարողության ավարտին քաղաքական ուժի ղեկավարը զրուցել է կուսակից ընկերների հետ և վստահեցրել, որ միասնական ջանքերի շնորհիվ «Հայրենիք»-ը հասնելու է իր հիմնական նպատակին՝ Հայաստանի Հանրապետությունում մարդը լա՛վ է ապրելու։

В ближайшее время в Армении ожидаются серьезнейшие политические развития, в которых партия «Родина» сыграет ключевую роль – Артур Ванецян
Председатель партии «Родина» Артур Ванецян вручил членские билеты нескольким десяткам граждан. Приветствуя коллег по партии, Артур Ванецян отметил, что каждый новый член партии придает новые силы политической единице, а с этой точки зрения «Родина» с каждым днем становится сильнее.
Обратившись к внутриполитическим событиям, Артур Ванецян отметил, что в ближайшее время в Армении ожидаются серьезнейшие политические развития, в которых партия «Родина» будет играть ключевую роль.
После завершения церемонии руководитель политической силы побеседовал с членами партии и заверил, то благодаря сплоченным усилиям «Родина» достигнет своей основной цели – в Республике Армения человек будет жить хорошо.