Հակառակորդն առավոտյան հրթիռահրետակոծության գործողություններ է իրականացրել նաև ՀՀ Վարդենիսի ուղղությամբ. Արծրուն Հովհաննիսյան
27/09/2020 13:23
Հայ-ադրբեջանական սահմանի ոչ ամբողջ երկայնքով է լարվածությունը, լրագրողների հետ հանդիպմանն ասաց ՊՆ ներկայացուցիչ Արծրուն Հովհաննիսյանը։
«Այսօր առավոտյան ադրբեջանական զինված ուժերի հրթիռահրետակոծության գործողությունները, որոնք հիմնականում ուղղված են եղել Արցախի ուղղությամբ, նաև եղել են ՀՀ տարածքում՝ Վարդենիսի ուղղությամբ», - ասաց Արծրուն Հովհաննիսյանը։

ВС Азербайджана подвергли ракетному обстрелу позиции Армении в направлении Вардениса – Арцрун Ованнисян
27/09/2020 13:40
ВС Азербайджана подвергли ракетному обстрелу позиции ВС Армении в направлении Вардениса, заявил представитель Минобороны Армении Арцрун Ованнисян.
Он отметил, что напряженность наблюдается не по всей протяженности армяно-азербайджанской границы.
«Сегодня утром ВС Азербайджана подвергли ракетно-артиллерийский обстрелу в основном территорию Арцаха, а также позиции Армении в направлении Вардениса», - сказал Арцрун Ованнисян.