Արայիկ Հարությունյանն ու Նիկոլ Փաշինյանը քննարկել են տարածաշրջանում ծայր առնող ահաբեկչական նոր օջախի ոչնչացման ծրագիրը
06/10/2020 19:48
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և բանակի հրամկազմի հետ քննարկել ենք ստեղծված օպերատիվ վիճակը և տարածաշրջանում ծայր առնող ահաբեկչական նոր օջախի ոչնչացման ծրագիրը, տեղեկացնում է ԱՀ նախագահ Արայիկ Հարությունյանը:
«Սա ծանրագույն մարտահրավեր է, որը պարտադրվել է մեզ, և մենք այն ընդունել ենք միայն հաղթանակելու տրամադրությամբ», - գրել է նա:

Artsakh president, Armenia’s PM discuss plan of elimination of new hotbed of terrorism created in the region
06/10/2020 20:11
Artsakh President Arayik Harutyunyan took to Facebook to report that together with Armenia’s PM Nikol Pashinyan and commandership of the army they discussed the created operative situation and the plan of elimination of new hotbed of terrorists created in the region.
“It is a hardest challenge we were imposed to, we accepted the challenge with the determination to win,” Harutyunyan wrote.