ՊԲ-ն թեժ մարտեր է մղում Մարտունու Շեխեր և Ջիվանի գյուղերի մատույցներում. թշնամին ունի կենդանի ուժի մեծ կորուստներ. Պողոսյան
22/10/2020 19:38
Ռազմական գործողություններն ակտիվորեն շարունակվում են առաջնագծի ամբողջ երկայնքով, հայտնում է Արցախի Հանրապետության նախագահի մամուլի խոսնակ Վահրամ Պողոսյանը:
«Պաշտպանության բանակն այս պահին թեժ մարտեր է մղում Մարտունու շրջանի Շեխեր և Ջիվանի գյուղերի մատույցներում: Թշնամին ունի կենդանի ուժի մեծ կորուստներ», - գրել է Վահրամ Պողոսյան

Армия обороны ведет ожесточенные бои на подступах к селам Мартунинского района, противник несет крупные потери – Ваграм Погосян
22/10/2020 20:25
Активные боевые действия продолжаются по всей протяженности линии фронта, сообщает пресс-секретарь президента Арцаха Ваграм Погосян на своей странице в Facebook.
«Армия обороны сейчас ведет ожесточенные бои на подступах к селам Шехер и Дживани Мартунинского района. Противник несет крупные потери в живой силе», - написал Ваграм Погосян.