Նիկոլ Փաշինյանն ամեն վայրկյան հայրենիքից մի պտղունց նվիրում է Ադրբեջանին. Գեղամ Մանուկյան
Նիկոլ Փաշինյանն անգամ քնելուց պետք է ականջին օղ անի, որ ինքն ավելորդ է պետական կառավարման համակարգում: Նա գողացել է հայ ազգի արժանապատվությունը, պատիվը և հայրենիքը: Նա ամեն վայրկյան հայրենիքից մի պտղունց նվիրում է Ադրբեջանին, և վայրկյան առաջ պետք է հեռանա, լրագրողների հետ զրույցում ասաց դաշնակցական գործիչ Գեղամ Մանուկյանը:
«Նիկոլ Փաշինյանը ստախոս է, ինչ խոսել է՝ սուտ է խոսել: Նրա թավշյա բռնատիրությունը դավաճանի թավշյա բռնատիրություն է», - ասաց դաշնակցական գործիչը:
Գեղամ Մանուկյանն արդարացրեց այսօր մի քանի ցուցարարների՝ Մաշտոցի պողոտայում տրոլեյբուսի վրա բարձրանալու արարքը:
Նա նշեց՝ բարձրացողներից մեկն էլ իր տղան է եղել և լավ է արել, քանի որ տրանսպորտի աշխատանքի կարճաժամկետ խաթարումը ոչ մի կերպ հավասարազոր չէ, օրինակ, Բերձորում բնակված մարդկանց աներ-անտիրական թողնելու՝ ՀՀ իշխանությունների քայլին:
«Նիկոլ Փաշինյանն ամեն օր թույն է ներարկում, հիմա էլ թույն է ներարկում զինված ուժերի դեմ, իր ֆեյքերով բանակի դեմ արշավ է անում՝ միայն թե չոր դուրս գա», - ասաց Մանուկյանը:

Никол Пашинян каждую секунду дарит часть нашей Родины Азербайджану – Гегам Манукян
Никол Пашинян должен усвоить, что он лишний в системе государственного управления. Он украл достоинство, честь и Родину у армянского народа. Он каждую секунду дарит часть нашей Родины Азербайджану и должен уйти как можно раньше, заявил сегодня в беседе с журналистами представитель АРФ «Дашнакцутюн» Гегам Манукян.
«Никол Пашинян лжец, все, что он говорит – ложь. Его бархатная диктатура – это бархатная диктатура лжеца», - сказал Гегам Манукян.
Он оправдал действия участников акции протеста, отметив, что среди тех, кто поднялся на троллейбус на проспекте Маштоца, был также его сын: «Хорошо сделал, поскольку срыв работы транспорта нельзя сравнить, к примеру с тем, что власти Армении оставили на произвол судьбы жителей Бердзора».
«Никол Пашинян каждый день испускает яд, сейчас он начал кампанию против Вооруженных сил Армении, натравил армию фейков на армию, лишь бы удержать свое кресло», - сказал Гегам Манукян.