Այսուհետև տանելու եմ ավելի սուր քաղաքական և անընդմեջ պայքար. Արա Սաղաթելյան (Տեսանյութ)
Այսուհետև տանելու եմ ավելի սուր քաղաքական և անընդմեջ պայքար, հայտարարել է ԱԺ աշխատակազմի նախկին ղեկավար Արա Սաղաթելյանը «Երեկոյան լուրեր Աբրահամ Գասպարյանի հետ» հաղորդման ժամանակ ասել է:
«Նորմալ չի, որ մի «բիճ գեղցի», կներեք արտահայտությանս համար, ամբողջ երկիրը տակն ու վրա է արել, ու իր կեղծարարության և զեղծարարության վրա իրեն այնքան վստահ է զգում, որ անգամ ազգային անվտանգության համակարգը դարձել է իշխանության քիլլերը», - ասել է Արա Սաղաթելյանը:
Նա ընդգծել է, որ Փաշինյանը և իր պնակալեզները մտասևեռվածություն ունեն իր անձի շուրջ:
«Բոլորին հայտնի է նաև, որ ես Միքայել Մինասյանի ընկերն եմ և թիմի անդամ: Ըստ երևույթին՝ ձեռքերը չեն հասնում Միքայել Մինասյանին և նա փորձում է այս կերպ որոշակի անհարմարություն պատճառել կամ էմոցիա մտցնել: Տեղեկացնեմ, որ մեր ընկերությունը և մեր թիմը այնքան նորմալ են և ստաբիլ, որ նման աննորմալ քայլերով հնարավոր չի, առավելապես, երբ մենք կապ չունենք այդ երևակայական մեղադրանքների հետ», - ասաց Սաղաթելյանը:

Former head of the NA staff Ara Saghatelyan released yesterday after spending 14 days in prison stated in an interview about launching stronger and continuous political fight.
He stressed that it is not normal for one to turn the country upside down and feel so confident with his falsifications for making national security system its "killer".
Saghatelyan also stressed that Pashinyan and his team have focused on his personality.
“Everyone knows that I am Mikayel Minasyan’s friend and team member. More probably, their hands do not reach Mikayel Minasyan and in this way he is trying to make some inconvenience or bring some emotions. I would like to inform that our friendship and our team are so normal and stable that with this abnormal steps it is impossible, especially in case when we have no relation to these imaginary accusations,” Saghatelyan said.