Ձեր էության վառ գույների շնորհիվ է աշխարհը փոխվում, դառնում ավելի բարի ու լցվում համբերությամբ. Արման Թաթոյանը շնորհավորել է կանանց
08/03/2021 12:49
Հայաստանի մարդու իրավունքների պաշտպան Արման Թաթոյանը շնորհավորել է կանանց՝ Մարտի 8-ի առիթով։
«Սիրելի՛ կանայք, Ձեր նվիրումի ու հոգատարության, ձեր էության վառ գույների շնորհիվ է աշխարհը փոխվում, դառնում ավելի բարի ու լցվում համբերությամբ:
Անգնահատելի է այն արժեքների հանդեպ ձեր դաստիարակությունը, որ ոգեշչում է արարելու ցանկությամբ, ողողում հայրենիքի ու ընտանիքի, պետության հանդեպ անձնուրաց սիրով:
Պետք է չդադարող ծրագրերով արմատավորել գիտակցումը, որ ձեր իրավունքների երաշխավորմամբ ու հավասարությամբ, ձեր իրավունքների բարձր պաշտպանությամբ միայն ամրանում են պետության հիմքերը:

Благодаря Вашей преданности и заботе мир меняется, становится добрее и наполняется терпением – Арман Татоян поздравил женщин
08/03/2021 13:36
Защитник прав человека Армении Арман Татоян поздравил женщин по случаю праздника 8 Марта.
«Дорогие женщины,
Благодаря Вашей преданности и заботе, ярким краскам вашей сущности мир меняется, становится добрее и наполняется терпением.
Неоценимо Ваш вклад в воспитение ценностей, которые вдохновляют на желание творить, наполняют беззаветной любовью к Родине и семье.
Необходимо последовательными программами укреплять осознание, что основы государства укрепляются только гарантированием ваших прав и равенства, надежной защитой ваших прав.