Սիեթլում չորս մարդ է վիրավորվել հրաձգության հետևանքով
Ամերիկյան Սիեթլ քաղաքում (հյուսիս-արևմտյան Վաշինգտոն նահանգ) հրաձգության հետևանքով չորս մարդ է վիրավորվել, հայտնում է տեղի ոստիկանությունը:
«Ոստիկանությունը արձագանքել է հրաձգությանը ... մոտավորապես ժամը 15.25-ին: Այս պահին հաղորդվում է չորս տուժածի մասին», - ասվում է Twitter-ում զետեղված ոստիկանության հաղորդագրության մեջ:
Տեղական KIRO 7 հեռուստաընկերության փոխանցմամբ՝ հրաձգությունը տեղի է ունեցել Սիեթլ քաղաքի կենտրոնում: Տուժած դեռահաս աղջկա վիճակը ծայրահեղ ծանր է, երեք վիրավոր տղամարդկանց վիճակը բավարար է:

В Сиэтле четыре человека пострадали при стрельбе
Четыре человека пострадали в результате стрельбы в американском городе Сиэтл (северо-западный штат Вашингтон), сообщила местная полиция.
«Полиция отреагировала на стрельбу... примерно в 15.25 (01.25 понедельника мск). На данный момент сообщается о четырех пострадавших», - говорится в сообщении полиции в Twitter.
По данным местного телеканала KIRO 7, стрельба произошла в центральном районе Сиэтла. Получившая огнестрельное ранение девочка-подросток находится в критическом состоянии, состояние троих пострадавших мужчин удовлетворительно.