Փաշինյանի ելույթները երբևէ աչքի չեն ընկել տրամաբանվածությամբ, իրականության հետ աղերսով, սթափությամբ. Ռոբերտ Քոչարյանի գրասենյակ
14/04/2021 15:28
Փաշինյանի ելույթները երբևէ աչքի չեն ընկել տրամաբանվածությամբ, իրականության հետ աղերսով, սթափությամբ։ Որպես կանոն՝ հիստերիկ, ցինիզմով ու կեղծիքով լեցուն ելույթներ են, հայտարարել է ՀՀ երկրորդ նախագահի գրասենյակի համակարգող Բագրատ Միկոյանը:
«Այսօրվանը բացառություն չէր։ Պատկերացնո՞ւմ եք՝ մարդն, ով ապականել է մեր ներկան, համարձակվում է խոսել ապագայից։ Միակ զգացողությունը, որ առաջացավ իշխանությունը կորցնողի խուճապահար այս ելույթը լսելիս, խղճահարությունն էր», - ասել է նա:

Выступления Пашиняна никогда не выделялись логическим суждением, связью с реальностью, трезвостью – офис Роберта Кочаряна
14/04/2021 15:30
Выступления Пашиняна никогда не выделялись логическим суждением, связью с реальностью, трезвостью. Как правило, это истерические выступления, полные цинизмом и ложью. Об этом говорится в заявлении координатора офиса второго президента Армении Роберта Кочаряна Баграта Микояна.
«Сегодняшнее не стало исключением. Представляете, человек, осквернивший наше настоящее, осмеливается говорить о будущем? Единственное чувство, появившееся при этом паническом выступлении теряющего власть, жалость», - отметил Баграт Микоян.