Համոզված եմ՝ մեզ հաջողվելու է ազատ, արդար, թափանցիկ և մրցակցային ընտրություններ կազմակերպել. Վահագն Հովակիմյան
28/04/2021 11:25
ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության անդամ Վահագն Հովակիմյանը համոզված է՝ իրենց հաջողվելու է ազատ, արդար, թափանցիկ և մրցակցային ընտրություններ կազմակերպել:
ԱԺ ամբիոնից նա ասաց, որ ընտրություններում ներգրավված սուբյեկտների նկրտումները որևէ կերպ չեն ազդելու ընտրությունների որակի վրա, իսկ օրինախախտները պատասխանատվության են ենթարկվելու:
«Այն քաղաքական կամքը, որն ունի քաղաքական մեծամասնությունը՝ կազմակերպել ազատ, արդար, թափանցիկ, մրցակցային ընտրություններ, աներկբա է: Թույլ չենք տալու՝ որևէ մեկն իր կեղտոտ ձեռքերով փորձի ցեխ շպրտել մեր ընտրական համակարգի կայունացման վրա», - նշեց պատգամավորը:

My Step deputy convinced ruling force to manage to organize free, fair, transparent and competitive elections
28/04/2021 11:57
My Step faction deputy Vahagn Hovakimyan says he is convinced that they will succeed in organizing free, fair, transparent and competitive elections.
Speaking at the NA today he said that the ambitions of the forces engaged in the elections will not influence on the quality of the elections and those who will violate law will be subjected to responsibility.
“The political will the political majority has – to organize free, fair, transparent, competitive elections – is unequivocal. We will not allow anyone try to throw mud on the establishment of our electoral system,” the deputy said.