Մեսին Փարիզում բնակարան է փնտրում
Արգենտինայի հավաքականի հարձակվող և կատալոնական «Բարսելոնայի» ավագ Լիոնել Մեսին իր ընտանիքի համար բնակելի տարածք է փնտրում Փարիզում, հայտնում է Le10Sport-ը:
Աղբյուրի համաձայն՝ ռիելթորները, որոնց հետ համագործակցում է անվանի ֆուտբոլիստը, արդեն ընտրել են մի քանի տարբերակ, բայց դրանք հարմար չէին արգենտինացի հարձակվողին:
Դրանից առաջ լրատվամիջոցները հայտնում էին, որ փարիզյան «Պարի Սեն Ժերմենը» մտադիր է պայմանագիր կնքել Մեսիի հետ, որը հաշվարկվելու է երեք տարի ժամկետով: Ֆուտբոլիստի գործող պայմանագիրը կատալոնական թիմի հետ ավարտվում է այս ամառային տրանսֆերային պատուհանի ժամանակ:

Месси ищет жилье в Париже
Нападающий сборной Аргентины и капитан каталонской «Барселоны» Лионель Месси подыскивает своей семье жилплощадь в Париже, сообщает Le10Sport.
По информации источника, риелторы, с которыми сотрудничает именитый футболист, уже подобрали несколько вариантов, однако они не устроили аргентинского наподдающего.
До этого в СМИ появилась информация, что парижский «Пари Сен-Жермен» намерен заключить с Месси контракт, который будет рассчитан на три года. Текущее соглашение футболиста с каталонской командой истекает в это летнее трансферное окно.