«Հայաստան» դաշինքի նախընտրական շտաբը կղեկավարի Արմեն Գևորգյանը
ԱԺ արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններում «Հայաստան» դաշինքի նախընտրական կենտրոնական շտաբը կղեկավարի Արմեն Գևորգյանը:
Նա կհամակարգի նախընտրական շտաբերի գործունեությունը, նախընտրական կազմակերպչական և այլ գործընթացներ:
« «Հայաստան» դաշինքի պաշտոնական ներկայացուցչի գործառույթները կիրականացնի Արամ Վարդևանյանը: Նա դաշինքը կներկայացնի Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովում, պետական այլ մարմիններում, ինչպես նաև հանդես կգա «Հայաստան» դաշինքի կենտրոնական շտաբի պաշտոնական հայտարարություններով և մեկնաբանություններով:
«Խորհրդարանական արտահերթ ընտրություններին մասնակցող ուժերն այս օրերին զբաղված են նախընտրական շտաբների կազմավորման աշխատանքներով։
Արմեն Գևորգյանն արդեն իրականացնում է կենտրոնական շտաբի ղեկավարի գործառույթները», - նշված է դաշինքի տարածած հաղորդագրության մեջ։

Предвыборный штаб блока «Армения» возглавит Армен Геворкян
Он будет координировать деятельность предвыборного штаба, организационные и другие предвыборные процессы.
«Функции официального представителя блока «Армения» будет выполнять Арам Вардеванян. Он будет представлять блок в Центральной избирательной комиссии, других государственных органах, а также выступать от центрального штаба блока «Армения» с официальными заявлениями и комментариями.
Участвующие в предстоящих внеочередных парламентских выборах силы заняты работами по формированию предвыборных штабов.
Армен Геворкян уже осуществляет функции руководителя предвыборного штаба», - отмечается в заявлении блока.