Ռոբերտ Քոչարյանի լուսանկարով հակաքարոզչական թռուցիկների տարածելը կազմակերպել է իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը. ԸՎԿ
20/06/2021 10:02
Ընտրությունների վերահսկման կոմիտեն տեղեկություն է ստացել, որ ողջ Երևան քաղաքի տարածքում տարածված՝ Ռոբերտ Քոչարյանի լուսանկարով հակաքարոզչական թռուցիկները կազմակերպել է իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունը՝ ներգրավելով Երևանի համայնքային կազմակերպության աշխատակից հանդիսացող և գիշերը քաղաքի մայթերն ու փողոցները մաքրելու պարտականություն ունեցող անձանց։
«Նրանց հանձնարարվել է այցելել ՔՊ գրասենյակներ և ստանալ թռուցիկների փաթեթները» , - նշված է Ընտրությունների վերահսկման կոմիտեի տարածած հաղորդագրության մեջ։

Распространение антиагитационных листовок с фотографией Роберта Кочаряна организовано правящей партией «Гражданский договор» – «Комитет контроля за выборами»
20/06/2021 10:42
«Комитет контроля за выборами» получил сообщение, что распространение агитационных листовок с фотографией Роберта Кочаряна на территории всего Еревана организовала правящая партия «Гражданский договор», с привлечением сотрудников общинных организаций и лиц, которые занимаются ночью уборкой проезжей части и тротуаров города.
«Им было поручено посетить офисы партии «Гражданский договор» и получить пакеты с листовками», - говорится в сообщении «Комитета контроля за выборами».