Եռօրյա հանգիստ և Քեշբեք՝ նոր առաջարկ Կոնվերս Բանկի Մաստերքարդ քարտապաններին
Կոնվերս բանկը հայտարարում է հերթական ակցիայի մեկնարկը: Ակցիայի շրջանակում՝ սեպտեմբերի 1-ից-նոյեմբերի 30-ը ներառյալ կատարված անկանխիկ գնումներից հաճախորդները կստանան մինչև 30 հազար դրամ Քեշբեք և կկուտակեն Կոնվերս միավորներ, իսկ ծավալային ամենաշատ անկանխիկ գնումները կատարած 20 քարտապանները կստանան Հայաստանում ընտանեկան (2 մեծահասակ և 2 երեխա) 3-օրյա հանգստի սերտիֆիկատ:
Զուգահեռաբար, ակցիայի ընթացքում դառնալով Բանկի Մաստերքարդ քարտապան՝ հաճախորդները քարտի գործողության ողջ ընթացքում կօգտվեն տարեկան սպասարկման վճարի 50%-ով նվազեցված սակագնից:
Նշենք, որ Բանկը Մաստերքարդ միջազգային վճարային համակարգի անդամ է 2009թ-ից: Վերջին տարիներին Բանկը այդ համակարգի հետ իրականացրել է մի շարք հաջողված ակցիաներ, որոնց արդյունքում քարտապանները օգտվել են գումարի հետվերադարձից, ինչպես նաև ստացել արժեքավոր նվերներ՝ այդ թվում ընտանեկան ուղեգիր Փարիզի Դիսնեյլենդ:

Three days of holidays and cashback - a new offer for Converse Bank MasterCard cardholders
Converse Bank announces the launch of the next campaign. Within the framework of the campaign, customers who make non-cash purchases during the period from September 1 to November 30, inclusively, will receive up to 30,000 AMD in cashback and will accumulate Converse points, and the 20 cardholders whose volume of non-cash purchases will be the highest, will get a Certificate for a 3-day family vacation (for 2 adults and 2 children) in Armenia.
At the same time, the customers who become Bank’s MasterCard holders during the campaign, will benefit from a 50% discount on the annual service fee throughout the period of the validity of the card.
It should be noted that the Bank has been a member of the MasterCard international payment system since 2009. In recent years, the Bank has carried out a number of successful promotions with this system, resulting in various benefits for the cardholders, in the form of a cashback, as well as valuable gifts, including a family trip to Disneyland in Paris.