Հայրենիքի սահմանները պաշտպանելիս առաջադրված խնդիրները պատվով ու բարեխղճորեն կատարելու համար մի շարք զինծառայողներ պարգևատրվել են
31/12/2023 19:56
ՀՀ պաշտպանության նախարարի առաջին տեղակալ, ԶՈՒ ԳՇ պետ, գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանն այցելել է հանրապետության հյուսիսարևելյան սահմանագոտի:
Էդվարդ Ասրյանը շրջել է մարտական հենակետերում, զրուցել զինանձնակազմի հետ և շնորհավորել գալիք տոների կապակցությամբ, իսկ ծառայության ընթացքում և հայրենիքի սահմանները պաշտպանելիս առաջադրված խնդիրները պատվով ու բարեխղճորեն կատարելու համար մի շարք զինծառայողների հանձնել է խրախուսական նվերներ։

Ряд военнослужащих награждены за достойное и добросовестное выполнение возложенных задач при защите границ Родины
31/12/2023 22:11
Первый заместитель министра обороны Республики Армения, начальник Генерального штаба Вооруженных Сил, генерал-лейтенант Эдвард Асрян посетил северо-восточную приграничную зону Республики.
Эдвард Асрян посетил боевые опорные пункты, побеседовал с военнослужащими и поздравил их с наступающими праздниками, а также вручил подарки ряду военнослужащих за достойное и добросовестное выполнение возложенных задач во время службы и при защите границ Родины.