Այս իշխանությունը մի բան է միայն լավ անում` հարմարավետ տեղավորվում է ադրբեջանական քաղաքական գծի մեջ և սպասարկում հանձնման օրակարգը. Աբրահամյան
28/03/2024 14:58
Ոսկեպար և Բաղանիս կատարած այցիս ու հանդիպումներիս հիմքում խորքային ձևով հասկանալն է, թե ինչ ունենք այսօր հողի վրա և ինչ պետք է անենք․ գրել է ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության պատգամավոր Տիգրան Աբրահամյանը։
«Ի դեպ, իմ հետ զրույցում ոսկեպարցիները նշում էին, որ ՔՊ-ական այն դեմքերը` Ալեն Սիմոնյան, Անդրանիկ Քոչարյան, Գուրգեն Մելքոնյան, ովքեր հանձնվող գյուղերն ադրբեջանական են համարում, թող գան գյուղ ու իրենց ներկայությամբ նման հայտարարություն հնչեցնեն:
Այս իշխանությունը մի բան է միայն լավ անում` հարմարավետ տեղավորվում է ադրբեջանական քաղաքական գծի մեջ և սպասարկում հանձնման օրակարգը»:

Абрамян: Эти власти хорошо делают только одно: они удобно умещаются в азербайджанский политический курс и обслуживают повестку сдачи территорий
28/03/2024 15:17
Целью моего визита и встреч в Воскепаре и Баганисе является глубокое понимание того, что мы имеем сегодня на земле и ​​что нам нужно делать,- написал депутат НС Тигран Абрамян от фракции "Честь имею".
«Кстати, в беседе со мной жители Воскепара заявляли, что те члены «Гражданского договора» –  Ален Симонян, Андраник Кочарян, Гурген Мелконян, которые считают сдаваемые села азербайджанскими, пускай приезжают в село и сделают такое заявление в их присутствии.
Действующие власти хороши только в одном: удобно умещаются в азербайджанский политический курс и обслуживают повестку сдачи».