Ոսկեպարում վարչապետի հետ հանդիպմանը մասնակիցների մուտքը դահլիճ սահմանափակվում է․ գյուղացիները սպառնում են բոյկոտել հանդիպումը (Տեսանյութ)
17/04/2024 12:53
Ոսկեպարում վարչապետի հետ հանդիպմանը սահմանափակվում է հանդիպման մասնակիցների մուտքը դահլիճ, հայտնում են «Հայկական պետականության համար» համակարգող կենտրոնի ֆեյսբուքյան էջում։
Նշվում է․ «Մասնավորապես քաղաքագետ Սուրեն Պետրոսյանին, որն արդեն մեկ ամիս է՝ բնակվում է Ոսկեպարում, թույլ չեն տալիս մտնել հանդիպման սրահ։ Ի պատասխան՝ ոսկեպարցիներն ասում են, որ այդ  դեպքում իրենք կբոյկոտեն հանդիպումը։

Вход участников на встречу с премьер-министром в Воскепаре ограничен: жители села грозят бойкотировать встречу (Видео)
17/04/2024 13:21
Вход участников на встречу с премьер-министром в Воскепаре ограничен, сообщается на странице координационного центра " Во имя армянской государственности" в Facebook.
Отмечается: "В частности, в зал заседаний не допускаются политолог Сурен Петросян, который уже месяц живет в Воскепаре. В ответ жители Воскепара заявляют, что в таком случае они будут бойкотировать встречу.