Իշխանությունը շարունակում է «ամեն գնով» խաղաղության հասնելու զազրելի ծրագիրը․ բերման են ենթարկել Մարտական եղբայրության անդամներին
21/04/2024 22:05
Մարտական եղբայրություն միաբանությունը հայտնում է, որ ոստիկանները քիչ առաջ բերման են ենթարկել անդամներ Մասիս Շիրոյանին,  Արման Պետրոսյանին, Գոռ Ասատրյանին, Հենրիկ Մկրտչյանին, Արամայիս Աղաբեկյանին․
«Իշխանությունը շարունակում է «ամեն գնով» խաղաղության հասնելու իր զազրելի ծրագիրը»,- ասվում է միաբանության հաղորդագրության մեջ։

«Власти продолжают свой подлый план по достижению мира «любой ценой»: Подвергнуты приводу члены ордена «Боевое братство»
22/04/2024 01:00
В отдел полиции Ноемберяна подвергнуты приводу члены ордена «Боевое братство» Масис Широян, Арман Петросян, Гор Асатрян, Генрик Мкртчян, Арамаис Агабекян. Об этом сообщается в Telegram-канале ордена.
«Власти продолжают свой подлый план по достижению мира «любой ценой», - говорится в заявлении ордена.