Կիրանց–Ոսկեպար ճանապարհին ոստիկանությունը փորձեց ճանապարհը բացել. բախման հետևանքով Գառնիկ Դանիելյանն ուշագնաց եղավ
25/04/2024 13:34
Կիրանց–Ոսկեպար ճանապարհին, երբ ոստիկանությունը փորձում էր բերման ենթարկել փողոցը փակած քաղաքացիներին, «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գառնիկ Դանիելյանի և ևս մեկ քաղաքացու ինքնազգացողությունը վատացավ։
Գառնիկ Դանիելյանը ուշագնաց եղավ ոստիկանների հետ բախման հետևանքով։ Տավուշցիներից մեկի ոտքն էլ վնասվեց։

Полиция попыталась открыть дорогу Киранц-Воскепар: В результате столкновения с полицейскими Гарник Даниелян потерял сознание
25/04/2024 13:44
На дороге Киранц-Воскепар, когда полиция попыталась подвергнуть приводу граждан, перекрывших улицу, ухудшилось самочувствие депутата фракции "Армения" Гарника Даниеляна и еще одного гражданина.
Гарник Даниелян потерял сознание в результате столкновения с полицейскими. У одного из жителей Тавуша была повреждена нога.