Երեկ գիշեր մգեցված ապակիներով մեքենայով անհայտ ինքնությամբ մարդիկ գաղտագողի մուտք են գործել այն հատվածները, որոնք իբր պետք է հանձնվեն. Սրբազան
27/04/2024 12:32
Երեկ գիշեր մգեցված ապակիներով, առանց պետհամարանիշի մեքենայով, անհայտ ինքնությամբ մարդիկ գաղտագողի մուտք են գործել այն հատվածները, որոնք իբր պետք է հանձնվեն, այս մասին այսօր Կիրանցում լրագրողների հետ զրույցում ասաց Տավուշի թեմի առաջնորդ Բագրատ Սրբազանը։

Баграт Србазан: Вчера вечером неизвестные на автомобиле с тонированными стеклами пробрались на участки, которые якобы должны будут сданы
27/04/2024 12:56
Вчера вечером на участки, которые якобы должны будут сданы, украдкой пробрались неизвестные лица на автомобиле с тонированными стеклами и без номеров, сообщил сегодня журналистам глава Тавушской епархии Баграт Србазан.
«Если ваша работа искренняя, прозрачная, почему вы приезжаете на автомобиле с тонированными стеклами?», - сказал Баграт Србазан.