Ներդրեք ձեր բոլոր ջանքերը բարձրագուjն սպորտային փառքի՝ օլիմպիական ոսկե մեդալի համար. Գագիկ Ծառուկյանը՝ մարզիկներին
25/05/2024 11:44
Փարիզ 2024-ին ընդառաջ՝ այց մեր օլիմպիական ըմբիշներին, ովքեր իրենց ուսումնամարզական հավաքն են անցկացնում Ծաղկաձորում, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ՀԱՕԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանը։
«Ժամանակն է, որ ամենաշատ օլիմպիական ուղեգիր ապահոված մեր մարզիկները քաղեն իրենց ամենօրյա քրտնաջան աշխատանքի պտուղները: Դրա համար ստեղծվել են բոլոր պայմանները, հրավիրվել են լավագույն մասնագետները:
Մեր մարզիկներին կոչս և ուղերձս մեկն է՝ ներդրեք ձեր բոլոր ջանքերը բարձրագուjն սպորտային փառքի՝ օլիմպիական ոսկե մեդալի համար: Մեր ժողովուրդն այժմ հաղթանակների ու մարզական ցնծության կարիք շատ է զգում»։

Направьте все свои усилия на высшую спортивную славу – золотую олимпийскую медаль: Гагик Царукян – спортсменам.
25/05/2024 11:57
В преддверии Парижа-2024 состоится визит к нашим борцам-олимпийцам, которые проводят свои спортивно тренировочные сборы в Цахкадзоре, написал на своей странице в Facebook президент Национального олимпийского комитета Армении Гагик Царукян.
«Пришло время нашим лучшим олимпийским игрокам пожинать плоды своего ежедневного тяжелого труда. Для этого созданы все условия, приглашены лучшие специалисты.
Мой призыв и послание нашим спортсменам одно: приложите все усилия к высшей спортивной славе – золотой олимпийской медали. Наш народ сейчас испытывает огромную потребность в победах и радости в спорте».