Comedy Club-ը մեկնելու է Թուրքիա
Նոյեմբերի 1-ից 8-ը Թուրքիայում կկայանա Comedy Club-ի արդեն 8-րդ արտագնա փառատոնը: Այն տեղի կունենա «Ադամ և Եվա» շքեղ հյուրանոցում: Փառատոնը լի կլինի բազմատեսակ փորձություններով. երեկոյան կրակոտ համերգներ` DJ Գրադի, DJ Կիրիլլոֆֆի և DJ Ռուստի երաժշտության ներքո, որ արթնացնում է թեմատիկ դիսկոտեկների պատկերը, և դրախտային զվարճանքների երկոներ` ռուսական հումորի նվիրյալների մասնակցությամբ: Այս մասին հայտնում է Աֆիշա.ռու կայքը:
Ամեն անգամ Փառատոնին մասնակցելու գայթակղությանը ենթարկվում են ռուսական էկրանի աստղերը և գործարար ու քաղաքական էլիտայի ներկայացուցիչները:
«Դրախտային խաղեր» անվանված այս փառատոնը չի լինի բացառություն: Այստեղ կլինեն բարձրաշխարհիկ տիկնայք և հեռուստաաստղեր` Լերա Կուդրյավցեվան, Նատաշա Կորոլյովան, Էվելինա Բլեդանսը և այլոք:

Comedy Club едет в Турцию
C 1 по 8 ноября в Турции состоится уже восьмой выездной Фестиваль Comedy Club. Он пройдет в отеле неземной красоты «Adam & Eve», сообщает Афиша.ру. Фестиваль будет полон разнообразных искушений: завораживающие вечерние концерты, пре-пати каждый день в неизведанных еще уголках отеля, пленительные сеты DJ Града, DJ KIRILLOFF и DJ Руста на будоражащих воображение тематических дискотеках – это будет неделя наслаждений и плотских радостей от корифеев российского юмора.
Искушению побывать на Фестивале всякий раз с удовольствием поддаются российские звезды экрана и первых полос светской хроники, представители деловой и политической элиты.
Восьмой фестиваль не станет исключением: в нем примут участие светские львицы и телезвезды Лера Кудрявцева, Наташа Королева и Эвелина Бледанс.