Հաճելի անակնկալ ֆուտբոլասերներին ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ից
Հաճելի անակնկալ Ֆուտբոլի 2010 թվականի առաջնության առթիվ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բաժանորդների համար: Ֆուտբոլի 2010 թվականի առաջնության առթիվ ուղարկեք SMS և ստացեք 2010 րոպե:
Մինչև հուլիսի 1-ը, Ֆուտբոլի 2010 թվականի առաջնության առթիվ, ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերությունն իր բոլոր բաժանորդներին հրավիրում է մասնակցելու մրցույթի:
Գուշակեք առաջնության հաղթողին, ուղարկեք համապատասխան երկրի կոդը 2010 կարճ համարին և ստացեք 2010 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ: 2010 կարճ համարին ուղարկվող SMS-ը կհամարվի վավեր, եթե դրանում նշված լինի ճիշտ ձևաչափի կոդ` ըստ ստորև բերված աղյուսակի, հայտնում են ընկերությունից:
Կոդ, որը պետք է նշել SMS-ում/ Թիմ
ALG Ալժիր
USA ԱՄՆ
ENG Անգլիա
AUS Ավստրալիա
ARG Արգենտինա
BRA Բրազիլիա
GHA Գանա
GER Գերմանիա
DEN Դանիա
ESP Իսպանիա
ITA Իտալիա
CMR Կամերուն
CIV Կոտ դ’Իվուար
KOR Հարավային Կորեա
RSA Հարավաֆրիկյան Հանրապետություն
PRK Հյուսիսային Կորեա
HON Հոնդուրաս
GRE Հունաստան
JPN Ճապոնիա
MEX Մեքսիկա
NGA Նիգերիա
NED Նիդեռլանդներ
NZL Նոր Զելանդիա
SUI Շվեյցարիա
CHI Չիլի
PAR Պարագվայ
POR Պորտուգալիա
SRB Սերբիա
SVK Սլովակիա
SVN Սլովենիա
URU Ուրուգվայ
FRA Ֆրանսիա
2010 կարճ համարին ուղարկվող 1 SMS-ն արժե.
գ 500 դրամ` մինչև հունիսի 20-ը
գ 1000 դրամ` հունիսի 21-ից հունիսի 25-ը
գ 2000 դրամ` հունիսի 26-ից հուլիսի 1-ը
Հաղթողին ճիշտ գուշակող բաժանորդները սկսած հուլիսի 13-ից կարող են ուղարկել *612# հրահանգն ու ստանալ 2010 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ, որը կարելի է օգտագործել մինչև ս.թ. օգոստոսի 31-ը (ներառյալ): Հրահանգի ուղարկման արժեքն է 1 դրամ:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բաժանորդները կարող են նաև հետևել առաջնությանն օնլայն ռեժիմում անմիջապես բջջային հեռախոսից` այցելելով gol.mts.am:

Сюрприз по случаю ЧМ по футболу 2010 года от ВиваСелл-МТС
До 1-го июля, по случаю чемпионата по футболу 2010 года, компания ВиваСелл-МТС приглашает всех абонентов принять участие в конкурсе.
Угадайте победителя первенства, отправьте код страны-победителя на короткий номер 2010 и получите 2010 минут разговорного времени внутри сети. Действительными будут считаться SMS сообщения, содержащие код страны в формате, указанном в нижеприведенной таблице, сообщает пресс-служба компании.
Код, который нужно указать в SMS/ Команда
AUS Австралия
ALG Алжир
ENG Англия
ARG Аргентина
BRA Бразилия
GHA Гана
GER Германия
HON Гондурас
GRE Греция
DEN Дания
ESP Испания
ITA Италия
CMR Камерун
CIV Кот-д' Ивуар
MEX Мексика
NGA Нигерия
NED Нидерланды
NZL Новая Зеландия
PAR Парагвай
POR Португалия
PRK Северная Корея
SRB Сербия
SVK Словакия
SVN Словения
USA США
URU Уругвай
FRA Франция
CHI Чили
SUI Швейцария
RSA ЮАР
KOR Южная Корея
JPN Япония
Стоимость отправленного на короткий номер 2010 SMS:
• 500 драм – до 20-ое июня
• 1000 драм – с 21-го по 25-ое июня
• 2000 драм – с 26-го июня по 1-ое июля
Абоненты, угадавшие победителя чемпионата, с 13-го июля, могут отправить команду *612# и получить 2010 минут внутрисетевого разговорного времени, которое можно использовать до 31-го августа с.г. (включительно). Стоимость отправки команды – 1 драм.
Абоненты ВиваСелл-МТС могут следить за чемпионатом в режиме онлайн непосредственно с могильного телефона, посетив сайт gol.mts.am.