Աշխատանքային խորհրդակցություն` Բակո Սահակյանի մոտ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հունվարի 25-ին անց է կացրել աշխատանքային խորհրդակցություն` հանրապետության շրջվարչակազմերի ղեկավարների մասնակցությամբ:
Շրջվարչակազմերի ղեկավարները Նախագահին զեկուցել են 2010 թվականին կատարված աշխատանքների արդյունքների մասին և ներկայացրել 2011 թվականին իրականացվելիք ծրագրերը:
Երկրի ղեկավարը համապատասխան հանձնարարականներ է տվել` հատուկ ընդգծելով իրավիճակը ներկայացնող տվլյալների ճշգրտության աստիճանի բարձրացման և այս համատեքստում տարբեր կառույցների, մասնավորապես, ազգային վիճակագրական ծառայության հետ շրջվարչակազմերի համագործակցության խորացման անհրաժեշտությունը:

Working consultation at Bako Sahakyan’s
On 25 January President of the Artsakh Republic Bako Sahakyan held a working consultation with heads of regional administrations of the republic.
The heads of the regional administrations reported to the President about the work carried out in 2010 and presented working plans for the year of 2011.
The Head of the State gave concrete instructions specifically underlying the necessity of increasing the precision of presented data and within this context deepening cooperation between the regional administrations and the National Statistical Service, informed the Central Information Department of the Office of the Artsakh Republic President.