Տրվեց MoneyGram համակարգի հերթական շահումը
MoneyGram դրամական փոխանցումների համակարգի հետ համատեղ ակցիայի արդյունքներով հերթական շահումը` 200.000 ՀՀ դրամ, հանձնվեց «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ հաճախորդ` 46-ամյա Ռոբերտ Մելիք-Սահակյանին:
ՎՏԲ-Հայաստան բանկի և MoneyGram դրամական փոխանցումների համակարգի այս համատեղ ակցիան սկսվել էր սեպտեմբերի 1-ին և գործել մինչև 2010 թ. դեկտեմբերի 31-ը:
Այս մասին հայտնում են «ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի» հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
Այսօր ակցիայի հաղթողը հանդիսավոր պայմաններում ՎՏԲ-Հայաստան բանկի ղեկավարության կողմից ստացավ իր շահումը: Հանձնման ժամանակ Մանրածախ բիզնեսի զարգացման դեպարտամենտի տնօրեն Ա. Խաչատրյանը հաճախորդ Ռ. Մելիք-Սահակյանին շնորհավորեց շահումի առթիվ և նրան հանձնեց նվեր ՎՏԲ Visa պլաստիկ քարտ` 200.000 ՀՀ դրամ մրցանակային գումարով: Ա. Խաչատրյանը նաև իր շնորհակալությունը հայտնեց MoneyGram ընկերությանը սերտ համագործակցության համար, որը նաև հնարավորություն է ընձեռում բանկի հաճախորդներին մատուցել հաճելի անակնկալներ:
Նշենք նաև, որ ՎՏԲ-Հայաստան բանկում ի թիվս MoneyGram-ի գործում է թվով վեց տարբեր արագ դրամական փոխանցման համակարգեր (Migom, Blizko, Inter Express, Անելիք и Բիստրայա Պոչտա), որն իր հերթին երկրի բնակչությանը տրամադրվող բանկային ծառայությունների շուկայում բանկի համար ստեղծում է բարձր մրցունակություն:

Вручен очередной выигрыш в рамках акции MoneyGram
По итогам совместной акции системы денежных переводов MoneyGram, очередной выигрыш в сумме 200 тыс. драмов был вручен клиенту ЗАО «Банк ВТБ (Армения)», Роберту Мелик-Саакяну. Совместная акция Банка ВТБ (Армения) и MoneyGram стартовала 1-го сентября и продолжалась до 31-го декабря 2010 года.
Сегодня победитель акции в торжественной обстановке получил от руководства Банка ВТБ (Армения) поздравления и выигрыш. Директор департамента развития розничного бизнеса Артак Хачатрян поздравил Р. Мелик-Саакяна с выигрышем и вручил клиенту пластиковую карту VTB-Visa с призовой суммой.
А. Хачатрян также выразил благодарность компании MoneyGram за плодотворное сотрудничество, которое в том числе дает возможность преподносить приятные сюрпризы клиентам банка.
Отметим, что в Банке ВТБ (Армения) вместе с MoneyGram действуют также шесть различных систем быстрых денежных переводов (Migom, Blizko, Inter Express, Анелик и Быстрая Почта), что обеспечивает банку высокую конкурентоспособность на рынке банковских услуг, предоставляемых населению страны.