Հայաստան-Ռուսաստան խաղի տոմսերը վաճառքում կլինեն մարտի 10-ից
Եվրոպայի 2012 թ. առաջնության ընտրական փուլի շրջանակներում մարտի 26-ին Երևանում կայանալիք Հայաստան-Ռուսաստան ֆուտբոլային հանդիպման տոմսերը վաճառքում կլինեն մարտի 10-ից: Այս մասին Հայաստանի Հանրային հեռուստաընկերության եթերում հայտարարել է ՀՖՖ նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանը: Ռուսաստանի ընտրանու երկրպագուներին հատկացվել է տոմսերի ընդհանուր քանակի 10 տոկոսը, այլ կերպ ասած` 1400 տոմս:
Ավելացնենք, որ Հայաստանի ընտրանին ընտրական փուլում անցկացրած 4 խաղում վաստակել է 7 միավոր և զբաղեցնում է մրցաշարային աղյուսակի երկրորդ հորիզոնականը: Առաջին տեղում ռուսներն են` 9 միավոր արդյունքով:
Ավելացնենք, որ հաղթանակի դեպքում մեր թիմը լուրջ հնարավորություն կստանա` պայքարելու «Եվրո-2012»-ի ուղեգրի համար:

Armenia-Russia match Tickets to be sold since 10th of March
In the frameworks of the election match of the European championship 2012 the tickets of Armenia – Russia football meeting will be sold since March 10, president of the Armenian Football Federation Ruben Hayrapetyan stated. The 10% (i.e. 1400 tickets) of the total amount of the tickets have been provided to the fans of the Russian team.
The Armenian team received 7 points in the election round of the match and is on the 2nd place of the tournament list. On the first place is the Russian team with the result of 9 points.
In case of victory our team will have a serious possibility to fight for the participation in “Euro - 2012” championship.