«Մանկական Եվրատեսիլ»-ը կվարեն Գոհար Գասպարյանը և Ավետ Բարսեղյանը
Երևանում անցկացվող «Մանկական Եվրատեսիլ-2011»-ի հաղորդավարների անուններն անհայտ էին մինչև այսօր, նույնիսկ պտտվում էին շատ ու շատ հայտնի մարդկանց անուններ:
Այսօր «Եվրատեսիլ»-ի հայաստանյան պատվիրակության ղեկավար Գոհար Գասպարյանը և «Եվրատեսիլ»-ի կազմկոմիտեի մամուլի ղեկավար Արտակ Վարդանյանը լրագրողներին տեղեկացրին, որ մրցույթը վարելու են Գոհար Գասպարյանը և Ավետ Բարսեղյանը:
Հիշեցնենք, որ «Հասիր բարձունքին» խորագիրը կրող «Մանկական Եվրատեսիլ-2011»-ը կանցկացվի դեկտեմբերի 2-3-ին` Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում:

Comperes for Junior Eurovision 2011 known
Till now the names of the comperes for Junior Eurovision 2011 were not known, names of many famous people were going round.
Today Gohar Gasparyan, the head of Junior Eurovision 2011 delegation, and Artak Vardanyan, the head of the press department of the “Eurovision” said in a news conference that Gohar Gasparyan and Avet Barseghyan will act as a compere for the mentioned contest.
The “Junior Eurovision” that has the slogan "Reach For The Top" will be held on December 2-3 at the complex after Karen Demirchyan.