ՀՀ նախագահը՝ ՀՀԿ 13-րդ համագումարի պատվիրակ
Հայաստանի Հանրապետության նախագահ, Հայաստանի հանրապետական կուսակցության (ՀՀԿ) նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ՀՀԿ Կենտրոն տարածքային կազմակերպության «Սայաթ-Նովա-2» և «Մետաքս-1» սկզբնական կազմակերպությունների ժողովին, որի օրակարգում եղել է ՀՀԿ 13-րդ համագումարի պատվիրակների ընտրության հարցը: Ժողովը քվեարկության արդյունքում Սերժ Սարգսյանին ընտրել է համագումարի պատվիրակ:
Նախագահ Սերժ Սարգսյանը շնորհակալություն է հայտնել վստահության համար և պատասխանել ժողովի մասնակիցներին հետաքրքրող հարցերին: Այս մասին տեղեկացնում են ՀՀ Նախագահի մամլո գրասենյակից:

Today President of the Republic of Armenian, head of the Republican Party of Armenia (RPA) Serzh Sargsyan attended the meeting of RPA Kentron territorial organization’s Sayat-Nova-2 and Metax-1 original organizations. The meeting held the election of delegates of the 13th RPA Congress where Serzh Sargsyan was elected delegate of the Congress as a result of voting.
RA President Serzh Sargsyan thanked the meeting attendees for the confidence and answered their questions, reported President’s press office.