«ԱրմենՏել»-ն ընդլայնում է ֆիքսված հեռախոսների տեսականին
Ապրիլի 17-ից Beeline վաճառքի և սպասարկման բոլոր գրասենյակներում հաճախորդները կարող են ձեռք բերել ֆիքսված կապի նոր ռադիոհեռախոսներ Panasonic KX-TG1100 և Panasonic KX-GT1611 14700 դրամ և 15600 դրամ համապատասխանաբար:
«Մշտապես ավելացնելով ծառայությունների և ապրանքների տեսականին, մեր ընկերությունը նպատակ է հետապնդում դարձնել իր հաճախորդների սպասարկումն առավելագույնս հարմարավետ և որակյալ: Այցելելով մեր վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներ, Հայաստանի բնակիչները կարող են ձեռք բերել իրենց անհրաժեշտ սարքավորումներ և միացնել կապի զանազան ծառայություններ ամբողջ ընտանիքի համար», - նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նշենք, որ մինչ այդ հաճախորդներին հասանելի էին նաև ամրակցված հեռախոս Panasonic KXTS 500` 7000 դրամ արժողությամբ և ռադիոհեռախոս Panasonic KXTG1311 19500 դրամ արժողությամբ:
Երաշխիքային ժամկետը ֆիքսված կապի բոլոր հեռախոսների համար մեկ տարի է: Հավելյալ տեղեկություններ Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում առկա սարքավորումների վերաբերյալ կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

«АрменТел» расширяет ассортимент аппаратов фиксированной связи
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о расширении ассортимента аппаратов фиксированной связи.
Как сообщает пресс-служба компании, с 17 апреля во всех офисах продаж и обслуживания Beeline клиенты могут приобрести новые фиксированные радиотелефоны Panasonic KX-TG1100 и Panasonic KX-GT1611 по цене 14700 и 15600 драмов соответственно.
«Постоянно расширяя линейку продуктов и услуг, наша компания преследует цель сделать обслуживание своих клиентов максимально комфортным быстрым и качественным. Посещая наши офисы продаж и обслуживания, жители Армении могут приобрести все нужное оборудования и подключить различные услуги связи для всей семьи», - отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Отметим, что наряду с новыми аппаратами связи, клиенты могут приобрести имеющийся в продаже фирменный телефон стационарной связи Panasonic KXTS 500 по цене 7000 драмов и радиотелефон Panasonic KXTG1311 по цене 19500 драмов.