Հանրապետությունում խիտ ամպամածությունն առայժմ կպահպանվի
Նոյեմբերի 13-ին ցերեկը հանրապետությունում խիտ ամպամածությունն առայժմ կպահպանվի, շրջանների մեծ մասում պարբերաբար սպասվում են տեղումներ, լեռներում ու նախալեռներում, նաև արևելյան շրջաններում հնարավոր է ձյուն և թաց ձյուն: Առանձին վայրերում հնարավոր է մառախուղ, լեռնանցքներում` սաստիկ քամի` պոռթկումներով, 18-23մ/վրկ:
Օդի ջերմաստիճանը կնվազի և այս գիշեր, և նոյեմբերի 13-ին ցերեկը 2-4 աստիճանով:
Meteo-tv-ն տեղեկացնում է, որ օրվա ընթացքում տեղումները կթուլանան, և երեկոյան դեմ կդադարեն գրեթե ամենուրեք: Լույս 14-ի գիշերը, պարզեցմամբ պայմանավորված, կրկին կդիտվի օդի ջերմաստիճանի զգալի անկում: Նոյեմբերի 14-ից գրեթե ամենուրեք կրկին կդիտվի արևային եղանակ:
Երևանում այսօր օրվա 1-ին կեսին սպասվում է անձրև, երեկոյան դեմ կհաստատվի առանց տեղումների եղանակը: Սպասվում է քամի 8-13մ/վրկ արագությամբ:

В ближайшие два дня в Армении ожидается похолодание
Сегодня на территории Армении сохранится облачная погода, в большинстве областей республики ожидаются осадки, в горах и предгорных районах возможны осадки в виде мокрого снега. В отдельных местах может наблюдаться туман, на горных перевалах скорость ветра достигнет 18-23 метров в секунду. 13 ноября днем температура воздуха понизится на 2-4 градуса.
Как сообщает Meteo-tv, 14 ноября на территории республики будет наблюдаться ясная и солнечная погода, ожидается значительное понижение температуры воздуха.
В Ереване сегодня в первой половине дня ожидается дождь, однако к вечеру установится погода без осадков. Скорость ветра достигнет 8-13 метров в секунду. Температура воздуха составит днем +11+13, а вечером – +5+7.