Սերժ Սարգսյանի նախընտրական հոլովակը պատրաստ է
Ինչպես հայտնի է՝ «Շարմ» հոլդինգը ՀՀ գործող նախագահ, նախագահի թեկնածու Սերժ Սարգսյանի նախընտրական քարոզչության շրջանակներում ներկայումս նոր երգի հիման վրա տեսահոլովակ է նկարահանում: «168 Ժամ»-ի թղթակիցը փորձել է պարզել, թե հայ երգիչ-երգչուհիներից ովքե՞ր են երգելու և նկարահանվելու տեսահոլովակում: Երգչուհի Լեյլա Սարիբեկյանն ասել է, որ առաջին անգամ է նման բան լսում:
ԱԺ ՀՀԿ խմբակցության պատգամավոր, երգչուհի Շուշան Պետրոսյանն էլ թերթի հետ զրույցում տեղեկացրել է, որ տեսահոլովակը վաղուց է նկարահանվել, որտեղ ինքն էլ է երգել և նկարահանվել: «Շատ հայտնի ու սիրված արտիստներ են երգել, այդ թվում՝ Նունե Եսայան, Լիլիթ Հովհաննիսյան, Միհրան Ծառուկյան, Հայկո և այլք»,- ասել է պատգամավորը:
Հարցին, թե ովքե՞ր են երգի խոսքերի և երաժշտության հեղինակները, Շ. Պետրոսյանը պատասխանել է. «Խոսքերի հեղինակին չգիտեմ, կոմպոզիտորի անունն էլ Ալբերտ է, ազգանունը չեմ հիշում»: Իսկ թե երբ կլինի երգի պրեմիերան, ԱԺ պատգամավորը չգիտի:

Serzh Sargsyan’s campaign commercial ready
As is known, Sharm Holding is shooting a commercial based on a new song, as part of the presidential campaign of the incumbent Armenian President, presidential candidate Serzh Sargsyan. “168 Hours” daily attempted to find out what Armenian singers will sing and appear in the commercial.
Singer Shushan Petrosian, who is a deputy the Republican Party of Armenia (HHK) parliamentary faction, told the daily’s correspondent that the commercial was shot long ago. “A lot of famous and popular singers sang in it, including Nune Yesayan, Lilit Hovhannisian, Mihran Tsarukian, Hayko, and me,” Ms. Petrosian said.
When asked who wrote the music and lyrics of the song, S. Petrosian replied: “I don’t know the author of lyrics, the composer’s name is Albert, but I can’t recall his last name”. The singer did not know when the premiere of the song will take place.