Րաֆֆի Հովհաննիսյանի նախընտրական շտաբերը լինելու են մեքենաները
Րաֆֆի Հովհաննիսյանն անձամբ կլինի բոլոր մարզերում, ակտիվորեն կշփվի քաղաքացիների հետ և կներկայացնի այն պատկերացումները, որը հնարավորւթյուն կտա Հայաստանին դուրս գալ այս ճգնաժամային իրավիճակից: Լրագրողների հետ զրույցում, խոսելով նախագահի թեկնածու Րարֆֆի Հովհաննիսյանի քարոզարշավի մասին, ասաց «Ժառանգություն» կուսակցության անդամ Արմեն Մարտիրոսյանը:
«Կարծում եմ` մենք կկարողանանք մեր քաղաքացիներին հասցնել այն գաղափարը, որ հնարավոր է աշխատատեղեր ստեղծել, բարձր աշխատավարձ ունենալ, արտագաղթը փոխարինել ներգաղթի, հնարավոր է ազատ տնտեսական մրցակցային դաշտ ունենալ, մարդու իրավունքների պաշտպանվածություն ունենալ»,- ասաց նա:
Նախագահի թեկնածուն, Ա. Մարտիրոսյանի խոսքով, շատ ակտիվ քարոզարշավ է իրականացնելու, քանի որ վճռական է տրամադրված. «Նա գնում է պայքարի, իսկ պայքարը ոչ թե կուսակցության կամ իր համար է, այլ` այն Հայաստանի համար, որ նոր է գալու»:
Ր. Հովհաննիսյանն իր քարոզարշավն անցկացնելու է շրջիկ մեքենաներով, և ինչպես Արմեն Մարտիրոսյանը նշեց, նա կարող է ցանկացած ժամանակ ցանկացած վայրում հայտնվել:
Նշենք, որ Ր. Հովհաննիսյանի նախընտրական շտաբերը լինելու են մեքենաները, որոնցով էլ շրջելու է նախագահի թեկնածուն:

Предвыборные штабы Раффи Ованнисяна будут расположены в машинах
Кандидат в президенты Армении Рафии Ованнисян лично побывает во всех областях республики, активно пообщается с гражданами и представит им действия, которые позволят Армении выйти из этой кризисной ситуации. Об этом заявил сегодня в беседе с журналистами член партии «Наследие» Армен Мартиросян.
«Думаю, мы сумеем довести до наших граждан ту идею, что в Армении можно создать рабочие места, иметь высокую зарплату, заменить миграцию репатриацией, можно иметь свободное конкурентное экономическое поле, защиту прав человека», - сказал А.Мартиросян.
По словам А.Мартиросяна, кандидат в президенты будет проводить очень активную предвыборную кампанию, поскольку настроен решительно. «Он идет на борьбу, и борьба эта ведется для новой Армении, а не для партии или для себя», - отметил А.Мартиросян.
Р.Ованнисян, будет вести свою предвыборную кампанию, передвигаясь по областям республики на машине, и может объявиться в любое время в любом месте.
Отметим, что предвыборные штабы кандидата в президенты, лидера партии «Наследие» Раффи Ованнисяна будут расположены в этих автомобилях.