Նախագահի թեկնածու Սերժ Սարգսյանը կմեկնի Սյունիք
ՀՀ նախագահի թեկնածու Սերժ Սարգսյանը նախընտրական քարոզարշավի շրջանակներում այսօր կմեկնի Սյունիքի մարզ:
Նախագահի թեկնածուի նախընտրական կայքից տեղեկանում ենք, որ Սերժ Սարգսյանը հունվարի 22-23-ին հանդիպումներ կունենա մարզի մի շարք քաղաքային և գյուղական համայնքների՝ Սիսիանի, Գորիսի, Արծվանիկի, Ագարակի, Մեղրիի, Քաջարանի, Կապանի ընտրողների հետ:
Հունվարի 23-ին Սերժ Սարգսյանը կայցելի Վայոց Ձորի մարզ: Մարզի ընտրողների հետ ՀՀ նախագահի թեկնածուն հունվարի 24-ին հանդիպումներ կունենա Ջերմուկում, Վայքում, Մալիշկայում, Եղեգնաձորում:

Серж Саргсян посетит Сюник и Вайоц Дзор
Кандидат в президенты Армении, действующий президент, председатель правящей Республиканской партии Серж Саргсян в рамках президентской предвыборной кампании сегодня посетит Сюникскую область.
Как сообщили в штабе С.Саргсяна, кандидат в президенты 22-23 января проведет встречи с избирателями в городских и сельских общинах Сисиана, Гориса, Арцваника, Агарака, Мегри, Каджарана, Капана.
23 января Серж Саргсян отправится в Вайоц Дзорскую область, где 24 января встретится с избирателями Джермука, Вайка, Малишки и Ехегнадзора.