Ր. Հովհաննիսյանի շտաբը նոր ընտրախախտումներ է արձանագրել
Այսօր նախընտրական քարոզչության շրջանակից դուրս Րաֆֆի Հովհաննիսյանը պաշտոնական այցով մեկնել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն՝ Արցախի ճանաչման վերաբերյալ իր ծրագրային դրույթն իրագործելուց առաջ հանդիպելու ԼՂՀ նախագահ Բակո Սահակյանին, ինչպես նաև այցելելու Արցախի պաշտպանական բանակի զորամասեր: Այս մասին հայտնում են Րաֆֆի Հովհաննիսյանի նախընտրական շտաբից:
Ճանապարհին Հովհաննիսյանը կանգ է առել Սյունիքի մարզի Վերիշեն, Հարթաշեն, Խնձորեսկ, Քարաշեն, Խնածախ, Տեղ գյուղերում և կարճատև հանդիպումներ ունեցավ բնակչության հետ: Այդ ընթացքում ՀՀ նախագահի թեկնածուի նախընտրական շտաբի՝ նրան ուղեկցող անդամները նոր ընտրախախտումներ արձանագրեցին Խնածախ և Տեղ գյուղերում:
Խնածախի գյուղապետարանում տեղ էին գտել Սերժ Սարգսյանի քարոզչանյութերը, իսկ Տեղի գյուղապետարանի շենքի պատին փակցված էր ՀՀ նախագահի նույն թեկնածուի ընտրական շտաբի մեծադիր պաստառը:

Предвыборный штаб Раффи Ованнисяна зафиксировал новые нарушения
Кандидат в президенты Армении, лидер партии «Наследие» отбыл сегодня с официальным визитом в Нагорно-Карабахскую Республику, чтобы до реализации программных положений о признании Арцаха встретится с президентом НКР Бако Саакяном, а также посетить воинские части Армии обороны НКР. Об этом сообщает предвыборный штаб Раффи Ованнисяна.
По дороге в НКР Раффи Ованнисян остановился в селах Веришен, Арташен, Хндзореск, Карашен, Хнацах и Тех Сюникской области, где провел короткие встречи с жителями. В ходе встреч сопровождающие кандидата в президенты Р.Ованнисяна члены предвыборного штаба зафиксировали новые случаи избирательных нарушений в селах Хнацах и Тех.
В сельской администрации села Хнацах находились агитационные материалы кандидата в президенты Армении Сержа Саргсяна, а на стене здания сельской администрации Тех был установлен солидных размеров плакат предвыборного штаба этого же кандидата в президенты.