Ազատության հրապարակում մեկնարկել է Րաֆֆի Հովհաննիսյանի հանրահավաքը
Ազատության հրապարակում մեկնարկել է Րաֆֆի Հովհաննիսյանի հերթական հանրահավաքը: Այս հանրահավաքը հաջորդում է անցած 2-3 օրվա մարզային հանրահավաք-հանդիպումներին:
Նշենք, որ փետրվարի 18-ին կայացած նախագահական ընտրություններից հետո, ըստ պաշտոնական տվյալների, 2-րդ տեղը զբաղեցրած Ր. Հովաննաիսյանը չի ընդունում ընտրությունների արդյունքները և պնդում է, որ հենց ինքն է ժողովրդի քվեով ընտրվել ՀՀ նախագահ:
Հավելենք, որ այս պահին հրապարակում են ՀՅԴ անդամներ Արմեն Ռուստամյանը, Լիլիթ Գալստյանը, Աղվան Վարդանյանը, ՀՀ նախագահի նախկին թեկնածու Անդրիաս Ղուկասյանը:

На площади Свободы в Ереване стартовал митинг Раффи Ованнисяна
На площади Свободы в Ереване стартовал митинг лидера оппозиционной партии «Наследие» Раффи Ованнисяна. Этот митинг организован после областных визитов и встреч Раффи Ованнисяна в течение последних 2-3 дней.
Напомним, что после состоявшихся 18 февраля в Армении президентских выборов занявший по официальным данным второе место Раффи Ованнисян не принимает результаты выборов и утверждает, что избран народом президентом Армении.
Отметим, что на данный момент на площади Свободы в Ереване находятся представители АРФ «Дашнакцутюн» Армен Рустамян, Лилит Галстян, Агван Варданян, кандидат в президенты Армении, руководитель Radio Hay Андреас Гукасян.