Սիրուշոյի և Գոռ Սուջյանի անակնկալը ապրիլի 6-ից շուտ կլինի (Տեսանյութ)
Սիրուշոն և «Եվրատեսիլ 2013»-ում Հայաստանի ներկայացուցիչ Գոռ Սուջյանը անակնկալ են պատրաստել: Այս մասին է վկայում Սիրուշոյի` Youtube-ի պաշտոնական էջում մարտի 6-ին տեղադրված տեսանյութը:
Նրանց համագորակցության վերաբերյալ Գ. Սուջյանի ու Սիրուշոյի մենեջերները հրաժարվեցին պատասխանել: Արևիկ Ուդումյանը Aysor.am-ի թղթակցի հետ զրույցում նշեց, որ անակնկալը կներկայացվի ապրիլի 6-ից շուտ:
Հիշեցնենք, որ «Եվրատեսիլ 2013» երգի միջազգային մրցույթում Հայաստանի մասնակից «Դորիանս» ռոք խմբի մենակատար Գոռ Սուջյանը կներկայացնի Lonely planet երգը: Քիչ առաջ Առաջին ալիքի ուղիղ եթերում տեղի ունեցավ երգի ընտրությունը` ժյուրիի և հեռուստադիտողների քվեարկության արդյունքում` 50/50 հարաբերակցությամբ:
Lonely planet երգի խոսքերի հեղինակը Վարդան Զադոյանն է, երաժշտությանը` Blach Sabbath անգլիական ռոք խումբը:

Sirusho and Gor Sujyan prepare surprise for Eurovision 2013
Singer Sirusho and Gor Sujyan, who will represent Armenia at the 2013 Eurovision Song Contest with the song Lonely Planet, have prepared a surprise, according to a video posted on Sirusho’s Youtube page on March 6.
The singers’ managers declined to answer any questions about cooperation of Gor Sujyan and Sirusho. Arevik Udumian told Aysor.am that the surprise will be presented by May 6.
We would remind you that the lead singer of Dorians - Gor Sujyan will represent Armenia at the 2013 Eurovision Song Contest with the song Lonely Planet during the second semifinal on May 16 in Malmo, Sweden.