Հանդիպել են Արցախի և Հայաստանի ԱԳՆ ներկայացուցիչները
Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարար Կարեն Միրզոյանը մարտի 25-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության արտաքին գերատեսչության պատվիրակությանը՝ արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ Սերգեյ Մանասարյանի գլխավորությամբ:
Տեղի են ունեցել երկու հանրապետությունների ԱԳՆ ներկայացուցիչների խորհրդակցություններ՝ միջգերատեսչական համագործակցության տարբեր ասպեկտների, մասնավորապես, հյուպատոսական ծառայության հարցերի վերաբերյալ:
Հանդիպման մասնակիցները նշել են նման խորհրդակցությունների օգտակարությունն ու գործնական նշանակությունը:

Representatives of foreign ministries of Armenia and Artsakh meet
On March 25, Foreign Minister of the Nagorno-Karabakh Republic Karen Mirzoyan received the delegation of the Foreign Ministry of the Republic of Armenia headed by Deputy Foreign Minister Sergey Manasaryan.
Consultations on various aspects of inter-ministerial cooperation, in particular, on the issues of consular service took place between the representatives of the Foreign Ministries of the two Republics.
The meeting participants noted the helpfulness and practical significance of such consultations, the press servcie of NKR MFA reported.