Տարոն Մարգարյան. Կան թերացումներ, բայց շատ մարդիկ դրանց համար պատժվել են
Այո՛, առկա են բազմաթիվ խնդիրներ, այո՛, կան թերացումներ, սակայն բազմաթիվ մարդիկ այդ թերացումների համար պատժվել են, և այսօր մենք ներկայանում ենք մի թիմով, որը պատրաստ է բեղուն աշխատանքի: Այս մասին այսօր Այսօր Աջափնյակ վարչական շրջանի 15-րդ թաղամասի բնակիչների հետ հանդիպման ժամանակ ասաց Երևանի քաղաքապետի թեկնածու, Երևանի գործող քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը.
«Հանրապետական կուսակցությունը, գնալով Երևանի ավագանու ընտրություններին, պարզորոշ գիտակցում է, որ Երևան քաղաքում առկա են բազմաթիվ խնդիրներ, սակայն նաև վստահ է, որ դրանք լուծման ճանապարհին են, և ավելի լավ Երևան ունենալու համար անհրաժեշտ է ժողովրդի վստահություն և աշխատանքի շարունակություն»,- ասաց Տարոն Մարգարյանը:
Ինչ վերաբերում է հենց Աջափնյակի խնդիրներին, Տարոն Մարգարյանը նշեց, որ այստեղ կան վթարային շենքեր, կան շենքեր, որոնք ունեն վերելակների, ոռոգման ցանցի և այլ խնդիրներ.
«Ավելի լավ Երևան ունենալու համար մենք պետք է ունենանք ավելի լավ թաղամաս և ավելի լավ վարչական շրջան»,- ընդգծեց Տարոն Մարգարյանը:

T. Margarian: There were shortcomings, but many people were punished
“There are numerous problems and shortcomings, but many people were punished as a result, and today we came with a team that is prepared to work efficiently”, the incumbent Yerevan Mayor Taron Margarian said today at the meeting with residents of the 15th quarter of Ajapniak district in Yerevan. Taron Margarian is a candidate of Republican Party of Armenia (HHK) in the upcoming Yerevan mayoral elections.
“HHK is aware of the numerous problems in Yerevan, but it is convinced that these problems are being dealt with, and in order to have a better Yerevan, the people’s trust and continuous work are necessary,” Margarian stated.
He told Ajapniak residents that he is familiar with the district’s problems such as accident-prone buildings, problems related to old lifts, the irrigation network, etc.
“In order to have a better Yerevan, we should have better residential quarters and administrative districts,” Taron Margarian said.