Անահիտ Բախշյանը նամակով դիմել է Տարոն Մարգարյանին
Երևանի ավագանու «Բարև Երևան» խմբակցության ղեկավար Անահիտ Բախշյանը նամակով դիմել է Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանին: Այս մասին տեղեկանում ենք խմբակցության տարածած մամուլի հաղորդագրությունից: Նամակում մասնավորապես ասված է.
«Հարգելի պարոն Մարգարյան,
Խնդրում եմ տրամադրել գրավոր տեղեկություն այն մասին, թե քաղաքապետարանի ենթակայության ներքո գտնվող բոլոր ստորաբաժանումներին ընդհանուր առմամբ քանի ծառայողական ավտոմեքենա է տրամադրված, այդ մեքենաների մակնիշները և դրանց արժեքը (որքանո՞վ և ե՞րբ է քաղաքապետարանը դրանք ձեռք բերել), ինչպես նաև՝ թե տարեկան կտրվածքով որքան գումար է ծախսում քաղաքապետարանը դրանց տեխնիկական սպասարկման և վառելիքի համար:
Հարգանքներով՝
Ավագանու «Բարև Երևան» խմբակցության ղեկավար»:
Հիշեցնենք, որ ավելի վաղ Երևանի ավագանու «Բարև Երևան» խմբակցությունը հրաժարվել էր քաղաքապետարանի տրամադրած ԳԱԶ 3110 մակնիշի ավտոմեքենայից:

The head of Hello Yerevan bloc’s faction in the Yerevan Council of Elders Ms. Anahit Bakhshian sent a letter to Yerevan Mayor Taron Margarian, according to the statement issued by the faction.
In her letter, Anahit Bakhshian asks the Yerevan mayor to provide information in writing about the number of Yerevan Municipality’s cars and their value (in particular, when the Municipality purchased those cars and how much it paid), as well as information about sums spent on fuel and maintenance of the cars.
Let us remind you that earlier, on June 15 Anahit Bakhshian sent a letter to Yerevan Mayor Taron Margarian, informing him about the refusal to use a GAZ 3110 car given to their faction in accordance with the law.