3 օրում ավտովթարներից 2 մարդ է զոհվել. 32-ը ստացել է մարմնական վնասվածքներ
Ըստ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` նոյեմբերի 22-ից 25-ն ընկած ժամանակահատվածում հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 23 դեպքից բացահայտվել է 20-ը, խարդախության` 10, ավազակային հարձակման, յուրացման կամ վատնման և խուլիգանության 1-ական դեպքերն էլ բացահայտվել են: Բացահայտվել է գողության 10 դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության` 5, յուրացման կամ վատնման և մարմնական վնասվածք հասցնելու 1-ական դեպք:
Անցած 3 օրերի ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 28 պատահար. 2 մարդ զոհվել է, 32-ը` ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

В Армении за минувшие 3 дня зарегистрировано 28 ДТП
В период с 22 по 25 ноября на территории Армении зарегистрировано 23 случаев нанесения телесных повреждений, их них раскрыты 20. Как сообщает пресс-служба Полиции Армении, раскрыты также 10 случаев мошенничества, по 1 случаю разбойного нападения, присвоения или растраты и хулиганства, 10 случаев кражи.
Из ранее совершенных преступлений раскрыты 5 случаев кражи, по 1 случаю присвоения или растраты и нанесения телесных повреждений.
За минувшие 3 дня в республике зарегистрировано 28 ДТП: 2 человека погибли, 32 человека получили телесные повреждения разной степени тяжести.