«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության համագումարը դռնփակ է լինելու
Վաղը` փետրվարի 15-ին, ժամը 13-ին «Բարգավաճ Հայաստան» Կուսակցության կենտրոնական գրասենյակում տեղի կունենա ԲՀԿ 7-րդ հերթական համագումարը: Համագումարի առաջին նիստը անցկացվելու է դռնփակ: Այս մասին հայտնում են ԲՀԿ լրատվական ծառայությունից:
«Ժամը 12:45-ից կուսակցության գրասենյակի առաջին հարկի սրահում գործելու է մամուլի կենտրոն։ Նիստից անմիջապես հետո մամուլի կենտրոնում տեղի կունենա ԲՀԿ ղեկավար կազմի ներկայացուցիչների ճեպազրույցը։ Ինչպես նաև՝ կտարածվի մամուլի հաղորդագրություն և լրագրողներին կտրամադրվի անհրաժեշտ ողջ տեղեկատվությունը»,- ասված է հաղորդագրության մեջ:

BHK congress will be closed-door
The 7th regular congress of Prosperous Armenia Party (BHK) will start at 1:00 pm tomorrow, on February 15 at the head office of the party. The first sitting of the congress will be held behind closed doors, the press service of BHK reported.
“A press center will be operating on the first floor of BHK’s head office from 12:45 pm. Representatives of the BHK leadership will give a briefing at the press center following the sitting. Then a press release will be issued and all necessary information provided to reporters,” the party said in a statement.