«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության համագումարը դռնփակ է լինելու
Վաղը` փետրվարի 15-ին, ժամը 13-ին «Բարգավաճ Հայաստան» Կուսակցության կենտրոնական գրասենյակում տեղի կունենա ԲՀԿ 7-րդ հերթական համագումարը: Համագումարի առաջին նիստը անցկացվելու է դռնփակ: Այս մասին հայտնում են ԲՀԿ լրատվական ծառայությունից:
«Ժամը 12:45-ից կուսակցության գրասենյակի առաջին հարկի սրահում գործելու է մամուլի կենտրոն։ Նիստից անմիջապես հետո մամուլի կենտրոնում տեղի կունենա ԲՀԿ ղեկավար կազմի ներկայացուցիչների ճեպազրույցը։ Ինչպես նաև՝ կտարածվի մամուլի հաղորդագրություն և լրագրողներին կտրամադրվի անհրաժեշտ ողջ տեղեկատվությունը»,- ասված է հաղորդագրության մեջ:

Съезд партии «Процветающая Армения» пройдет в закрытом режиме
Съезд партии «Процветающая Армения» 15 февраля пройдет в закрытом режиме. По словам пресс-секретаря партии «Процветающая Армения», депутата парламента Тиграна Уриханяна, 15 февраля в 13:00 в центральном офисе партии «Процветающая Армения» откроется очередной седьмой съезд. Первое заседание съезда состоится в закрытом формате.
В 12:45 на первом этаже офиса партии откроется пресс-центр. Сразу после заседания состоится брифинг руководства партии «Процветающая Армения». Также будет распространен пресс-релиз, и журналистам будет предоставлена вся необходимая информация.