Ռուսների հետ խաղին մեր թիմին կնախապատրաստի Վարդան Մինասյանը
Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանը պատմել է, թե ում ղեկավարությամբ է մեր ընտրանին պատրաստվելու Ռուսաստանի հավաքականի հետ մարտի 5-ին Կրասնոդարի «Կուբան» մարզադաշտում կայանալիք ընկերական խաղին:
«Վարդան Մինասյանը Հայաստանի հավաքականին կնախապատրաստի Ռուսաստանի ազգային թիմի հետ խաղին, իսկ այնուհետև կշարունակի իր աշխատանքը թիմի տեխնիկական տնօրենի պաշտոնում»,- ասել է Հայրապետյանը:
Հիշեցնենք, որ Ռուսաստան-Հայաստան հանդիպումից հետո մեր հավաքականը կգլխավորի շվեյցարացի Բեռնար Շալլանդը:

Vardan Minasian to coach Armenian team for match with Russia
The former head coach of the Armenian national football team Vardan Minasian will train the team for the friendly match with Russia due in Krasnodar on March 5, President of Armenia’s Football Federation Ruben Hayrapetian said.
“Vardan Minasian will coach the national team for the match with Russia and then he will continue to work as the team’s technical director,” Hayrapetian said.
We would remind you that after Russia vs. Armenia match, Swiss coach Bernard Challandes will head Armenia’s national football team.