Կոշում 25-ամյա երիտասարդին դանակահարողը ներկայացել է ոստիկանություն
Ոստիկանության Թալինի բաժնում նախօրեին հաղորդում էր ստացվել, որ մարմնական վնասվածքներով բուժօգնության է դիմել 1989 թ. ծնված Սևակ Մ.-ն` հայտնելով, որ վայր է ընկել:
Պարզվել է, որ նա վնասվածքներն ստացել է մարտի 25-ի գիշերը, Կոշ գյուղի տարածքում, մի խումբ անծանոթ անձանց հետ վիճաբանության ժամանակ` վերջիններիս կողմից ծեծի ենթարկվելու հետևանքով:
Ձեռնարկված օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումների շնորհիվ` մարտի 27-ին ոստիկանության Աշտարակի բաժին է ներկայացել 1977 թ. ծնված Զորիկ Ղ.-ն` հայտնելով, որ Սևակ Մ.-ին ծալովի դանակով ինքն է հարվածել, որից հետո դանակը նետել է:
Ձեռնարկվում են միջոցառումներ վիճաբանությանը մասնակից մյուս անձանց ինքնությունները պարզելու և նրանց ու դանակը հայտնաբերելու ուղղությամբ:

Man beaten and stabbed in Kosh village
The Talin city police station in Armenia received information that Sevak M., 25, was admitted to hospital. The man said he received injuries as a result of a fall.
It turned out that he was injured during a quarrel with a group of unknown men late March 25 who beat him up in the village of Kosh, according to the press service of the Armenian police.
Due to prompt actions of the police, 37-year-old Zorik K. came to the police station of Ashtarak city on March 27. He confessed that he stabbed Sevak M. with a folding knife. He then disposed of the knife.