Երևանում սպասվում է փոփոխական ամպամածություն, առանց տեղումների եղանակ
Հանրապետության տարածքում  այսօր հատկապես արևելյան շրջաններում, նոյեմբերի 1-ին, 3-ին՝ շրջանների զգալի մասում ժամանակ առ ժամանակ սպասվում են տեղումներ և մառախուղ, հոկտեմբերի  4-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:
ԱԻՆ հիդրոօդերևութաբանական կենտրոնից  հայտնում են, որ օդի ջերմաստիճանն այսօր արևելյան շրջաններում կբարձրանա 3-4 աստիճանով, նոյեմբերի 1-4-ին ամենուրեք կնվազի 8-10 աստիճանով:
Ինչ վերաբերում է եղանակը Երևանում, ապա այսօր սպասվում է փոփոխական ամպամածություն, էական տեղումներ չեն սպասվում, նոյեմբերի 1-ին, 3-ին սպասվում են տեղումներ, 4-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:

В Ереване сегодня ожидается переменная облачность без осадков
На территории Армении, 31 октября в восточных районах республики, а 1 и 3 ноября в большей части областей время от времени ожидаются осадки и туман. 4 ноября в республике установится погода без осадков. Об этом сообщает Государственная служба по гидрометеорологии и мониторингу МЧС Армении.
Ветер северо-восточный до 5-10 м/сек.
Температура воздуха в восточных районах 31 октября повысится на 3-4 градуса, а 1-4 ноября понизится на 8-10 градусов.
В Ереване 31 октября будет наблюдаться переменная облачность без осадков. 1 и 3 ноября в столице ожидаются дожди, 4 ноября установится погода без осадков.