Beeline–ը հրավիրում է աշխատանքի միջբուհական տոնավաճառին
Beeline-ը hրավիրում է բոլոր ցանկացողներին մասնակցել նոյեմբերի 19-ին կայանալիք աշխատանքի միջբուհական տոնավաճառին։ Այս մասին հայտնում են ընկերության հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից:
Միջոցառումը տեղի կունենա Երևանի պետական համալսարանում` համախմբելով հանրապետության 9 առաջատար ԲՈՒՀ-երը։ Տոնավաճառի նպատակն է նպաստել ուսանողների առաջընթացին և օգնել նրանց հետագա աշխատանք գտնելու հարցում։
Beeline-ի աշխատակիցներն այցելուներին կներկայացնեն տեխնիկական, վարչական, ֆինանսական և հաճախորդների սպասարկման ծառայություններում առկա թափուր աշխատատեղերի լայն ընտրություն։
«Մենք բարձր ենք գնահատում միջբուհական աշխատանքի տոնավաճառին մասնակցության հնարավորությունը, քանի որ կարող ենք առաջարկել տարբեր ԲՈՒՀ-երի տաղանդավոր ուսանողներին և ասպիրանտներին համալրել Beeline-ի համերաշխ աշխատակազմը և զարգացնել աշխատանքային կարիերան ընկերությունում։ Հավատացած ենք, որ աշխատանքը Beeline–ում ոչ միայն կնպաստի նրանց մասնագիտական հմտությունների զարգացմանն, այլ նաև կօգնի նրանց դարձնել կյանքն ավելի լավը», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ 2014 թվականի ընթացքում Beeline-ը մասնակցել է չորս խոշոր աշխատանքային տոնավաճառի՝ մասնավորապես Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում, Հայաստանի Ֆրանսիական համալսարանում, ամենամյա DigiTec Expo տեխնոլոգիական ցուցահանդեսի շրջանակում, ինչպես նաև «Լույս» հիմնադրամի կողմից Դիլիջանում կազմակերպված տոնավաճառին:
Ընդհանուր առմամբ ստացվել է ավելի քան 200 ինքնակենսագրական։ Բոլոր այն դիմորդներն, ովքեր բավարարում են տվյալ աշխատանքի համար նախատեսված անհրաժեշտ պահանջները, հրավիրվում են մասնակցելու հարցազրույցներին:

Компания Beeline приглашает 19 ноября всех желающих на ярмарку вакансий
Beeline приглашает всех желающих 19 ноября посетить межуниверситетскую ярмарку вакансий, которая пройдет в Ереванском государственном университете в рамках объединения 9-ти ведущих вузов страны для продвижения студентов и их дальнейшего трудоустройства. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Сотрудники Beeline предоставят соискателям широкий выбор вакансий Beeline, от технологических, административных и финансовых функций, до сферы обслуживания клиентов в частном и корпоративном секторе.
«Мы очень ценим возможность участия на межуниверситетской ярмарке вакансий, так как сможем предложить студентам, аспирантам, одним словом, молодому талантливому и многообещающему поколению сразу из нескольких университетов, пополнить дружный коллектив Beeline. Уверен, что работа в Beeline поможет им развить карьерные навыки и, тем самым, изменит их жизнь к лучшему», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что в течение 2014 года Beeline уже принял участие в четырех крупных ярмарках вакансий: в Армянском Государственном Экономическом Университете, во Французском Университете Армении, в рамках ежегодной технологической выставки Digitec Expo, а также на ярмарке вакансий, организованной фондом «Луйс» в Дилижане.
По итогам ярмарок было получено около 200 резюме. Соискатели, наиболее соответствующие ожиданиям Beeline, приглашаются на участие в конкурсах и собеседованиях.