Նոր ակցիա Beeline-ում. Գնելով սմարթֆոն՝ կարող եք մասնակցել Ամանորյա խաղարկության
Beeline-ը հայտարարում է Beeline Smart Dual, Beeline Smart 2 և Beeline Smart Pro հեռախոսների նախատոնական վաճառք անցկացնելու մասին: Մինչև դեկտեմբերի 20-ը ներառյալ սմարթֆոն ձեռք բերած և «Սմարթ+» սակագնային փաթեթին միացած բոլոր հաճախորդները կմասնակցեն Beeline-ի Ամանորյա խաղարկությանը, որտեղ հնարավորություն կստանան շահելու դեպի Արաբական Միացյալ Էմիրություններ երեք ուղեգրերից կամ 50 պլանշետներից մեկը: Այս մասին տեղեկանում ենք Beeline-ի լրատվական ծառայությունից:
Beeline Smart Dual և Beeline Smart 2 սմարթֆոնների արժեքը «Սմարթ+» սակագնային փաթեթին երեք ամիս բաժանորդագրությամբ 29900 դրամ է: Beeline Smart Pro սմարթֆոնի արժեքը նույն բաժանորդագրությամբ  44900 դրամ է:
«Սմարթ+» սակագնային փաթեթը ներառում է 3 ամիս անսահմանափակ շփում Beeline ցանցի ներսում, տրամադրում է ամսական 1 Գբ ծավալով բջջային ինտերնետ առանց արագության սահմանափակման, 100 տեղական SMS-հաղորդագրություն և անսահմանափակ շփում WhatsApp հավելվածի միջոցով:
«Beeline բրենդային հեռախոսները կարող են լինել հիանալի Ամանորյա նվեր ինչպես մեր հաճախորդների, այնպես էլ նրանց հարազատների ու ընկերների համար: Բայց սա դեռ ամենը չէ: Գնորդների շրջանում մենք խաղարկում ենք 3 ուղեգիր դեպի Արաբական Միացյալ Էմիրություններ և 50 պլանշետ, որոնք Ամանորին էլ ավելի կուրախացնեն մեր բաժանորդներին»,- նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ Beeline-ի ամանորյա խաղարկությանը կարող են մասնակցել ֆիզիկական անձ հանդիսացող այն բաժանորդները, ովքեր գնել են սմարթֆոն և խաղարկության պահին օգտվում են «Սմարթ+» սակագնային փաթեթից: Սմարթֆոնները կարելի է ձեռք բերել ապառիկով 12 ամիս ժամկետով:
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ` ուղարկելով անձնական հաղորդագրություն  Beeline Armenia պաշտոնական էջին Facebook սոցիալական ցանցում, ընկերության վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում, ինչպես նաև www.beeline.am կայքում:

Компания Beeline объявляет о проведении предновогодней распродажи смартфонов
Beeline объявляет о проведении предновогодней распродажи смартфонов Beeline Smart Dual, Beeline Smart 2 и Beeline Smart Pro. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Все клиенты, купившие смартфоны и подключившиеся к тарифному плану «Смарт+» до 20 декабря включительно, примут участие в новогоднем розыгрыше Beeline, где получат возможность выиграть одну из трех путевок в ОАЭ или один из 50-ти планшетов.
«Стоимость смартфонов Beeline Smart Dual и Beeline Smart 2 с подпиской к тарифному плану «Смарт+» на три месяца составляет 29900 драмов. Цена Beeline Smart Pro с аналогичной подпиской - 44900 драмов. В рамках тарифного плана «Смарт+» в течение трех месяцев можно неограниченно общаться внутри сети Beeline, использовать ежемесячно по 1 ГБ мобильного интернета без ограничения скорости, отправлять 100 локальных SMS и безлимитно общаться в приложении WhatsApp», - говорится в сообщении.
«Предновогодняя распродажа брендированных смартфонов Beeline – прекрасная возможность для наших клиентов сделать новогодний подарок себе, своим близким и друзьям. Но это еще не все. Среди покупателей мы разыграем путевки в ОАЭ и 50 планшетов, которые еще больше обрадуют наших абонентов на Новый год», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отмечается также, что в новогоднем розыгрыше Beeline могут принять участие физические лица, купившие смартфон и на момент розыгрыша пользующиеся тарифным планом «Смарт+». Смартфоны можно приобрести в рассрочку сроком на 12 месяцев. Дополнительную информацию можно получить, отправив сообщение на официальную страницу Beeline Armenia в социальной сети Facebook, в офисах продаж и обслуживания компании, а также на сайте www.beeline.am.