ՊՊԾ գնդում ևս երկու վիրավոր կա, բանակցություններ են ընթանում նրանց բուժօգնություն ցուցաբերելու համար
27/07/2016 02:23
«Սասնա ծռեր» զինված խմբի անդամները թույլ չեն տալիս բուժօգնություն ցուցաբերել ՊՊԾ տարածքում գտվող երկու վիրավորներին:
Aysor.am-ի տվյալով, զինված խմբի ևս երկու վիրավոր անդամ գտնվում են ՊՊԾ գնդի տարածքում: Այժմ բանակցություններ են ընթանում և իրավապահները փորձում են համոզել, որ նրանց նույնպես օգնություն ցուցաբերվի, սակայն վիրավորների ընկերները մերժում են:

На территории захваченного в Ереване полицейского полка есть двое раненных членов вооруженной группировки
27/07/2016 03:05
На территории захваченного в Ереване вооруженной группировкой полицейского полка есть двое раненных членов группировки, сообщил Aysor.am источник в правоохранительных органах.
"Ведутся переговоры, чтобы получить возможность оказать им медпомощь, однако со стороны остальных членов пока что получен отрицательный ответ", - сказал собеседник Aysor.am.